Unit4 Talent Management - rozwiązanie wspierające menedżerów w budowaniu zaangażowania wśród swoich współpracowników

Wypełnij formularz, aby zobaczyć nagranie z webinarium.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego dowiesz się m.in:

→ Jakie narzędzia wybrać, aby w prosty sposób dostosować ocenę efektywności pracowników do aktualnych i przyszłych potrzeb firm.

→ Jak badać zaangażowanie i nastroje pracowników podczas pracy zdalnej.

→ Jak budować odpowiednie środowisko dla menedżerów, aby w optymalny sposób mogli oni kierować swoimi zespołami.


W obliczu wyzwań związanych z nową rzeczywistością oraz wprowadzeniem cyfrowych rozwiązań, rola menedżera oraz działu HR mocno ewoluowała. W związku ze stanem epidemicznym i kryzysem ekonomicznym, zmiana podejścia do pracowników, jak i dostosowywanie się do ciągle zmieniających się warunków, będzie stałą, którą należy zaakceptować. W tej sytuacji warto korzystać z rozwiązań, które mogą okazać się pomocne, jeśli nie kluczowe, we właściwym funkcjonowaniu całej organizacji.

Prelegenci


Katarzyna-Jaśniewicz2png.png

Katarzyna Jaśniewicz
Product Manager Teta HR w Unit4 Polska

Przez ponad 20 lat kariery zawodowej związana z systemami informatycznymi wspomagającymi zarządzanie kapitałem ludzkim. Doświadczenie w obszarze HR zdobywała jako konsultant wdrażający systemy HR-owe oraz jako analityk aplikacji TETA, projektujący rozwiązania na potrzeby zmian przepisowych oraz specjalizowane moduły branżowe. Obecnie odpowiada za przygotowanie i realizację planów rozwoju produktu Teta HR mobilnej platformy dla pracowników Teta ME.


Aleksandrapng.png


Aleksandra Wójciak
Pre-Sales Manager w Unit4 Polska

Odpowiada za przygotowanie i prezentacje rozwiązań dla klientów w zakresie systemów HR. W trakcie swojej drogi zawodowej miała okazję poznawać i pracować dla firm zarówno małych, lokalnych, jak i wielkich korporacji w różnych obszarach HR. Była m.in. Project Managerem, odpowiedzialnym za globalne ujednolicenie i usprawnienie procesów HR. Prywatnie fotograf amator i fanka europejskiego kina.